Türkçe İngilizce

Milli Eğitim Bakanı Dünya Ehlibeyt Vakfını Ziyaret Etti.

Milli Eğitim Bakanı İsmet YILMAZ, beraberinde İstanbul Valisi Vasip ŞAHİN, Eyüp Kaymakamı Abdullah DÖLEK, Eyüp Belediye Başkanı Remzi AYDIN ile Ehl-İ Beyt’i ziyaret etti.

 

Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet Yılmaz Vakfımızın Genel Başkanı Fermani  Altun’u makamında ziyaret etti. Bakana,  İstanbul valisi Vasip Şahin, Eyüp kaymakamı Abdullah Dölek, Eyüp belediye başkanı Remzi Aydın, AK parti Eyüp ilçe başkanı Süleyman Aykaç ve Eyüp ilçe emniyet müdürü eşlik ettiler. Vakfımızın genel koordinatörü Prof. Dr. Muhhamet Nur Doğan hoca da hazır bulundular.

Sayın bakanımız Ehlibeyt ile ilgili duygularını şöyle dile getirdi; “Bugün Ehlibeytin hem Türkiye’de hem de dünyada hizmet eden merkezini  ziyaret etmem benim için önemli bir andır. Ehl-i Beyt’in İslam ve insanlık için yaptığı hizmet ölçüsüzdür. Ehl-i Beyt’in değerli düşünürü Fermani Altun şahsında emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” Dedi. Bakanın konuşmasının ardında, Ehl-i Beyt başkanı sayın Fermani Altun şöyle konuştu; "Sayın bakanımız mütevazi ve saygın kişiliğiyle saygı duyduğumuz bir ehlibeyt dostudur. Ayrıca sayın bakanımıza, tüm insanlığa ışık tutan merkezimizi ziyaret ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan böyle sayın bakanımız 'onur üyemiz' olarak gönlümüzde ve merkezimizde yer alacaktır."

Konuşmaların ardında, sayın Fermani Altun vakıfımızın çalışmalarını içeren "Ehl-i Beyt Işığı" kitabını sayın bakanımıza sundular. 

Milli Eğitim Bakanı Ehlibeyt Vakfını Ziyaret Etti.

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.ehlibeyt.org.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2024