Türkçe İngilizce

Dünya Ehl-i Beyt Vakfı başkanı Fermani Altun, Nizip Belediye başkanını makamında ziyaret etti. Altun’u belediye başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, başkanın kardeşi Hasan Akdoğan ve belediye çalışanları kapıda karşıladılar.

Fermani Altun’u,  Nizip Belediye başkanı Hacı Fevzi Akdoğan, kardeşi Hasan Akdoğan ve tüm belediye çalışanları büyük bir sevgi ve saygıyla karşıladılar. Belediye başkanı Hacı Fevzi Akdoğan yaptığı konuşmada; “Ehli Kamil olmak için tasavvufu yaşaması gerekiyor.  Şüphesiz tasavvufun ışığı ve pusulası peygamber efendimizin referansı olan ehlibeyttir. Onu sevmek, ona nail olmak, onu yaşamak hem Resulullah’a hem de “hak” yoluna götürür. Bu kutsal hizmeti bir ömür boyu insanlığa sunan büyük düşünür Fermani Altun’un ziyareti bizi çok mutlu etmiştir.”dedi.

 Fermani Altun da; “Feyzi beyi 20 yıldan beri tanıdıklarını, onun sevgi ve aşkla yoğrulan Mevlana hazretlerinin deyimiyle sevgi ve aşkla yoğrulan hak yolunda değerli bir ehli kamildir. Temennimiz ve uğraşımız ehli kamiller daha çok çoğalsın ki zalim ve cahillerin hükmü azalsın.”dedi. 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller www.ehlibeyt.org.tr sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2015 - 2024